menu
oferty
Poznaj świat NABE SPA
02 lut 2019

Poznaj świat NABE SPA

W dniach 2 i 3 lutego zapraszamy na dni otwarte poświęcone urodzie i odprężeniu. Zobacz efekty naszych zabiegów, dowiedź się jak pielęgnować swoją skórę, odbierz produkt dedykowany Tobie i ciesz się chwilami relaksu.
--------------------------------------------
W programie:

  • Wyjątkowe ceny na wybrane zabiegi z oferty (- 30% na wszystkie masaże i zabiegi na twarz z menu SPA - rabaty nie łączą się z innymi promocjami)
  • Bezpłatne konsultacje kosmetologiczne z komputerową analizą stanu skóry (konsultacje wymagają wcześniejszej rezerwacji w Recepcji SPA)
  • Porozmawiajmy o zdrowiu i urodzie – bezpłatne konsultacje dietetyczne (konsultacje wymagają wcześniejszej rezerwacji w Recepcji SPA)
  • Piękno inspirowane wiedzą – jak prawidłowo pielęgnować skórę? (prelekcja z pokazem pielęgnacji domowej; podczas spotkania wielka loteria z nagrodami dla Gości SPA. - Sala GERLACH, 2 lutego, godz. 17.00
  • Wieczorne spotkanie z muzyką na żywo w Klubie Panoramika.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zapraszamy do Świata Natury i Piękna – Świata NABE.
--------------------------------------------
Szczegóły wydarzenia w Recepcji Spa na poziomie 0 Hotelu Grand lub pod numerem telefonu +48 18 20 22 330, e-mail: nosalowydwor@nabespa.pl

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij