menu
oferty
Przewiń stronę

Czas być fit!

Odkryj pokłady energii, jakie wyzwolą w Tobie niesztampowe zajęcia fitness przygotowane przez nasze najlepsze trenerki! Basia, Alicja i Kasia opracują dla Ciebie indywidualny trening, dopasowany do oczekiwań i możliwości.

Zajęcia fitness

 

 

TOTAL FIT - TRENING OBWODOWY

 

Trening dla każdego, kto chce poprawić swoją kondycję i sprawność oraz spalić zbędną tkankę tłuszczową w możliwie najszybszym czasie. Podstawowym założeniem treningu obwodowego jest ćwiczenie wszystkich partii ciała podczas jednej sesji. Dzięki Total Fit zyskasz świetną kondycję i dobre samopoczucie, a także pozbędziesz się zbędnych kilogramów.
Zapraszamy na wycisk Total Fit z Alicją Haber

FITNESS MIX

Energetyczne zajęcia, podczas których poprawisz ogólną kondycję i ukształtujesz piękną sylwetkę. Na zajęciach wykorzystujemy różnorodną muzykę fitness – od najnowyszych hitów po gorące, latynowskie rytmy i korzystamy z różnych przyborów takich jak hantle, duże piłki, stepy i sztangi fitness.
Fitness Mix prowadzi Basia Markiewicz-Marko

PŁASKI BRZUCH

Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą popracować nad talią osy albo sześciopakiem! Płaski Brzuch to intensywne zajęcia składające się z części cardio, która pozwala spalić mnóstwo kalorii i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha i grzbietu.
Nad płaskim brzuchem pracuje z Wami Basia Markiewicz-Marko

STRETCHING I REGENERACJA

Zajęcia dla osób, które chcą poprawić swoją mobilność, zwiększyć efekty treningowe albo po prostu lepiej się poczuć. Jest to często niedoceniana forma treningu, która jednak jest niezbędna do utrzymania prawidłowej postawy, redukcji przykurczy związanych z treningiem, a także wykonywaną pracą zawodową.
Ze względu na duże możliwości stopniowania intensywności zajęć, są one przeznaczone dla osób w każdym wieku, zarówno początkujących jak i zaawansowanych.
Zajęcia prowadzi Kasia Adamiec

500 KCAL

Chcesz spalić zbędne kalorie i zadbać o sportowy, zdrowy wygląd? Zajęcia o wymownej nazwie 500 Kalorii zajmą się tym wszystkim J Ten godzinny wycisk to doskonała okazja do zadbania nie tylko o smukłą sylwetkę ale też do wzbogacenia się o niezwykle ważne dla zdrowia endorfiny. Dzięki przeplataniu elementów cardio z elementami treningu siłowego z użyciem różnych przyborów (hantle, step, sztangi fitness) zajęcia 500 KCAL nigdy nie są nudne!
Zapraszamy na zajęcia z Basią Markiewicz-Marko

Wszelkie informacje o zmianach w grafiku zajęć oraz wydarzeniach i akcjach promocyjnych publikujemy tutaj na fejsbukowym profilu.

KONTAKT:
Tel: +48 18 20 22 331
E-mail: fitandgym@nosalowy-dwor.eu

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij