menu
oferty
Przewiń stronę

W Nosalowym Dworze Goście mają do dyspozycji hotelowy basen. To miejsce stworzone do wypoczynku i aktywności w pięknych wnętrzach - warto skorzystać z niego o każdej porze dnia.

Bez względu na to, czy jest to wyjazd turystyczny czy biznesowy, strefa basenowa pozwoli zregenerować się i zrelaksować po całym dniu aktywności. Hotel z basenem w Zakopanem świetnie się sprawdzi podczas wyjazdu w pojedynkę, w parze, a także całą rodziną. Goście hotelowi mają nieograniczony dostęp do strefy basenowej, dzięki czemu każdy swobodnie znajdzie odpowiednią porę na pływanie. Basen dostępny w godzinach 8.00 - 22.00 (przerwa technologiczna  w godzinach 13.00-14.00).

Zadbaj o siebie

Zdrowa aktywność

Pływanie to jedna z najkorzystniejszych dla nas aktywności fizycznych. Ma doskonały wpływ zarówno na naszą kondycję, jak i sylwetkę. Hotele w Zakopanem z basenem dają możliwość skorzystania z basenu w swoich murach. Warto spośród nich wybrać wyjątkowy Nosalowy Dwór.

Zadbaj o siebie

Komfort i wypoczynek

Drugie oblicze Zakopanego

Zakopane to nie tylko turystyczne centrum Tatr, które przyciąga co roku tysiące turystów. Jego drugie oblicze ujawnia się nielicznym tym, którzy szukają wyciszenia i wypoczynku. Hotel w górach z basenem Nosalowy Dwór to doskonałe miejsce, aby się o tym przekonać samemu.

Komfort i wypoczynek

Zaciszne piękno

Eleganckie wnętrza

Warto skorzystać z relaksu w hotelowej strefie basenowej, która urzeka wyjątkową i zaciszną atmosferą. Niezwykłe wnętrza Nosalowego Dworu cieszą wszystkich Gości, którzy oczekują od swojego pobytu w Zakopanem niezwykłych doznań estetycznych.

Zaciszne piękno

Komunikat

stan wody

Woda na basenie spełnia wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 2016). Protokół rocznej oceny pływalni przeprowadzonej przez PPIS w Zakopanem, z dnia 19.07.2019 r. Z powodu przerwy technicznej, w dniach 2.11-20.12.2020 basen będzie nieczynny.

Komunikat

Basen

Na miarę oczekiwań

Hotel Nosalowy Dwór to naprawdę wyjątkowe miejsce. Zanim wyjechaliśmy na urlop sprawdziliśmy wszystkie hotele Zakopane z basenem i tylko ten spełniał nasze wymagania pod względem udogodnień. Na miejscu wszystko potwierdziło nasze oczekiwania! Piękne wnętrza i okolica sprawiają, że to chyba najlepszy hotel na wakacje w górach.
Aneta
Po prostu wow! Nosalowy to miejsce które łączy klimat górski i prawdziwym luksusem. Na pewno będę tu wracać, nie tylko zimą!
Tadeusz
Wyjeżdżając do Zakopanego w celach służbowych potrzebowałam hotelu o wysokim standardzie, który umożliwi spotkania z klientami po godzinach przy posiłku, a wieczorem relaks w zaciszu pokoju. Hotel w górach z basenem to świetne rozwiązanie dla takich osób jak ja.
Agata
Basen
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij