menu
oferty
Przewiń stronę

W Nosalowym Dworze Goście mają do dyspozycji hotelowy basen. To miejsce stworzone do wypoczynku i aktywności w pięknych wnętrzach - warto skorzystać z niego o każdej porze dnia.

Bez względu na to, czy jest to wyjazd turystyczny czy biznesowy, strefa basenowa pozwoli zregenerować się i zrelaksować po całym dniu aktywności. Hotel z basenem w Zakopanem świetnie się sprawdzi podczas wyjazdu w pojedynkę, w parze, a także całą rodziną. Goście hotelowi mają nieograniczony dostęp do strefy basenowej, dzięki czemu każdy swobodnie znajdzie odpowiednią porę na pływanie.

Zadbaj o siebie

Zdrowa aktywność

Pływanie to jedna z najkorzystniejszych dla nas aktywności fizycznych. Ma doskonały wpływ zarówno na naszą kondycję, jak i sylwetkę. Hotele w Zakopanem z basenem dają możliwość skorzystania z basenu w swoich murach. Warto spośród nich wybrać wyjątkowy Nosalowy Dwór.

Zadbaj o siebie

Komfort i wypoczynek

Drugie oblicze Zakopanego

Zakopane to nie tylko turystyczne centrum Tatr, które przyciąga co roku tysiące turystów. Jego drugie oblicze ujawnia się nielicznym tym, którzy szukają wyciszenia i wypoczynku. Hotel w górach z basenem Nosalowy Dwór to doskonałe miejsce, aby się o tym przekonać samemu.

Komfort i wypoczynek

Zaciszne piękno

Eleganckie wnętrza

Warto skorzystać z relaksu w hotelowej strefie basenowej, która urzeka wyjątkową i zaciszną atmosferą. Niezwykłe wnętrza Nosalowego Dworu cieszą wszystkich Gości, którzy oczekują od swojego pobytu w Zakopanem niezwykłych doznań estetycznych.

Zaciszne piękno

Komunikat

stan wody

Woda na basenie spełnia wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 2016). Protokół rocznej oceny pływalni przeprowadzonej przez PPIS w Zakopanem, z dnia 19.07.2019 r.
Informujemy, że z powodów corocznej konserwacji w dniach 3-8 listopada 2019 Strefa Wellness (basen, sauny oraz Strefa Relaksu) będzie nieczynna.

Komunikat

Basen

Na miarę oczekiwań

Hotel Nosalowy Dwór to naprawdę wyjątkowe miejsce. Zanim wyjechaliśmy na urlop sprawdziliśmy wszystkie hotele Zakopane z basenem i tylko ten spełniał nasze wymagania pod względem udogodnień. Na miejscu wszystko potwierdziło nasze oczekiwania! Piękne wnętrza i okolica sprawiają, że to chyba najlepszy hotel na wakacje w górach.
Aneta
Po prostu wow! Nosalowy to miejsce które łączy klimat górski i prawdziwym luksusem. Na pewno będę tu wracać, nie tylko zimą!
Tadeusz
Wyjeżdżając do Zakopanego w celach służbowych potrzebowałam hotelu o wysokim standardzie, który umożliwi spotkania z klientami po godzinach przy posiłku, a wieczorem relaks w zaciszu pokoju. Hotel w górach z basenem to świetne rozwiązanie dla takich osób jak ja.
Agata
Basen
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij