menu
oferty
Przewiń stronę

Zwolnij, zatrzymaj się, oddaj się w ręce natury, dzięki której głęboko się zrelaksujesz.

Sięgnij po prawdziwe piękno w Hotelu SPA Nosalowy Dwór.

Kojąca moc wody, bogactwo ziemi, orzeźwiająca moc powietrza i energia ognia zainspirowały nas do stworzenia NABE SPA w Zakopanem.

Zapoznaj się z naszymi autorskimi zabiegami i wybierz rytuał idealny dla Ciebie. 

Zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji: +48 18 20 22 330 lub przez adres email: nosalowydwor@nabespa.pl

Autorskie rytuały NABE

Zainspirowani energią żywiołów tatrzańskiej przyrody tworzymy dla Ciebie unikatowe rytuały na ciało. Autorskie procedury, naturalne aromaty i regionalne akcesoria decydują o niezwykłości doznań, które proponujemy. Doświadcz połączenia pielęgnacji i kojącego dotyku dłoni w zupełnie nowym wymiarze.

Autorskie rytuały NABE

Pokój VIP

Pokój VIP to wyjątkowe miejsce stworzone do kameralnych spotkań w gronie najbliższych.
Sauna parowa, wanny przeznaczone do aromatycznych kąpieli, luksusowa strefa wypoczynku i wyjątkowa aranżacja miejsca tworzą prawdziwą enklawę relaksu i pielęgnacji. Przygotowane propozycje rytuałów obejmują kompleksowe zabiegi dopełnione doznaniami kulinarnymi. Pokój VIP gwarantuje dopieszczenie wszystkich zmysłów.
Zobacz ofertę Pokoju VIP

Pokój VIP

Day SPA

Proponujemy doskonałą pielęgnację i kompleksowy relaks. Zabiegi skrojone na indywidualne potrzeby dopełnione relaksem w strefie wellness i lunchem są idealnym sposobem na spędzenie czasu w atmosferze SPA. Odpręż się, wypielęgnuj ciało i doznaj prawdziwej podróży w głąb siebie.

Pakiety do wykorzystania od poniedziałku do piątku z wyłączeniem długich weekendów i świąt

Prosimy o wcześniejszą rezerwację przez adres email: nosalowydwor@nabespa.pl

Oferta skierowana dla klientów nie będących gośćmi hotelowymi. Szczegóły oferty dostępne są w recepcji NABE SPA.

Day SPA

Corporate Wellness

Nabe SPA dla biznesu

Pracuj z pasją, żyj w harmonii. Planując wydarzenie biznesowe nie zapomnij o chwili odpoczynku i relaksu. Perfekcyjna konferencja dzięki specjalnej ofercie zabiegów SPA nabierze nowego wymiaru.
Planując event koniecznie zapytaj o ofertę Corporate Wellness w Nabe SPA

Corporate Wellness

Jakość i profesjonalizm

Atmosferę NABE SPA tworzą profesjonaliści pełni pasji i wiedzy. Nauka daje nam możliwości korzystania z najlepszych produktów, a istota wellness stanowi dla nas priorytet. Tworzymy azyl relaksu i fachowej pielęgnacji zapewniając poczucie bezpieczeństwa i błogostan. Pracujemy na kosmetykch marki Skeyndor.
Regulamin Nabe SPA

Jakość i profesjonalizm

VOUCHERY

Zrób prezent bliskiej Ci osobie i zaproś ją na wyjątkowe spotkanie z naturą. Podaruj jej lub jemu odrobinę piękna w postaci idelanie dobranej pięlegnacji lub kojącego relaksu.

VOUCHERY
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij