FIT & GYM to pierwszy w Zakopanem klub fitness o standardzie premium.
Co Cię czeka w FIT & GYM:

  • nowa, kameralna siłownia na 5 piętrze Nosalowego Dworu
  • przestronna i piękna sala fitness
  • sauna i basen w cenie karnetu*
  • szeroka oferta zajęć prowadzonych pod okiem najlepszych instruktorów
  • zajęcia dla dzieci
  • treningi personalne
  • oferty specjalne dla grup (powyżej 5 osób)

* Oferta dotyczy karnetów GYM10, GYM OPEN i FIT10 oraz pakietu treningów personalnych

Z siłowni mogą korzystać tylko osoby dorosłe.

STAŁE ZAJĘCIA FITNESS
 


TOTAL Fit – trening obwodowy

Trening który bije ostatnio rekordy popularności, głównie ze względu na prostą formułę i szybkie efekty.
Jest to trening dla każdego, kto chce poprawić swoją kondycję i sprawność  oraz spalić zbędną tkankę tłuszczową w możliwie najszybszym czasie. Podstawowym założeniem treningu obwodowego jest ćwiczenie wszystkich partii ciała podczas jednej sesji. Jego nieodłącznym elementem jest także porządna rozgrzewka i rozciąganie na koniec każdych zajęć.
Dzięki TOTAL FIT zyskasz świetną kondycję i dobre samopoczucie a także pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Formuła zajęć pozwala na jednoczesne wykonywanie różnych ćwiczeń przez wszystkich uczestników pod okiem trenera-motywatora.

Zapraszamy na wycisk TOTAL FIT z Alicją Haber.

FIT KID & FIT MAMA

Czy przedszkolaki mogą ćwiczyć? TAK ! Czy ich mamy mogą ćwiczyć w tym samym czasie? TAK!!!
FIT KID & FIT MAMA to zajęcia dedykowane najmłodszym pociechom oraz ich mamom. Różnorodne ćwiczenia przeplatane z elementami zabawy dostarczą mnóstwo radości i pozytywnej energii wszystkim uczestnikom.
Na zajęciach to Fit Kid & Fit Mama masz wspaniałą okazję do wspólnego, aktywnego wypoczynku oraz budowania pozytywnych relacji ze swoim dzieckiem.

Zajęcia prowadzi specjalistka w dziedzinie dziecięcej edukacji sportowej – Alicja Haber

BODY CORE TRAINING – Wzmocnienie i Stabilizacja

Core to podstawa! Wiesz, że mięśnie głębokie, czyli core centre naszego ciała, odgrywają ogromną rolę w utrzymaniu Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia? Co więcej, mięśnie te w standardowych ćwiczeniach są najczęściej omijane.
Body Core Training ma na celu wzmocnienie centralnych mięśni głębokich. Efektami takiego treningu są: znaczna poprawa postawy i samopoczucia, zwiększone rezultaty w treningu siłowym, redukcja bólu kręgosłupa, szczególnie odcinka krzyżowo-lędźwiowego oraz zapobieganie wielu chorobom wewnętrznym (mięśnie głębokie to gorset dla naszych organów!)

Trening Body Core prowadzi Alicja Haber

PORT de BRAS

Jeden z najpiękniejszych nurtów we współczesnym fitness.
Port de Bras to termin zaczerpnięty z baletu, który był główną inspiracją do opracowania formuły zajęć. Balet, joga i pilates – to trzy filary Port de Bras, które składają się na harmonijną, płynną i pełną elegancji choreografię. Całości towarzyszy starannie dobrana, relaksująca muzyka.
Port de Bras to trening z pozoru spokojny i łagodny. Jednak dążenie do perfekcji i płynności w wykonywaniu poszczególnych ruchów skutkuje bardzo pozytywnym zmęczeniem. Port de Bras to zajęcia przede wszystkim dla kobiet , bez względu na wiek i poziom wytrenowania.

Zapraszamy na piękną przygodę z Port de Bras z dyplomowaną choreografką baletu – Kseniią Zozulią

PORT de BRAS Kids

Port de Bras Kids to balet i gimnastyka w nieco spokojniejszym wydaniu. Port de Bras Kids to idealny początek dla dziewczynek, które chciałyby spróbować baletu, ale jeszcze nie mają podstaw.
Port de Bras Kids skupia się na prawidłowych i płynnych formach, delikatnym rozciąganiu i wzmocnieniu subtelnych dziewczęcych sylwetek. Piękna muzyka i eleganckie ruchy dodadzą zajęciom lekkości i elegancji, przez co każda młoda dama będzie czuć się wyjątkowo J

Zajęcia Port de Bras Kids poprowadzi Ksenia Zozulia.

STRETCHING I REGENERACJA

Marzysz o zdrowym, pięknym ciele? Masz stojący albo siedzący tryb pracy? Chcesz zwiększyć efekty swoich treningów? Zregeneruj swoje ciało dzięki zajęciom stretchingowym.
Stretching i regeneracja to zajęcia dla osób, które chcą poprawić swoją mobilność, zwiększyć efekty treningowe albo po prostu lepiej się poczuć. Jest to często niedoceniana forma treningu, która jednak jest niezbędna do utrzymania prawidłowej postawy, redukcji przykurczy związanych z treningiem, a także wykonywaną pracą zawodową.
Ze względu na duże możliwości stopniowania intensywności zajęć, są one przeznaczone dla osób w każdym wieku, zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

Zapraszamy na Stretching i Regenerację z Weroniką Małochą.

500 KCAL

Chcesz spalić zbędne kalorie i zadbać o sportowy, zdrowy wygląd? Zajęcia o wymownej nazwie 500 Kalorii zajmą się tym wszystkim J Ten godzinny wycisk (inaczej być nie może – 500 kalorii to dużo roboty) to doskonała okazja do zadbania nie tylko o smukłą sylwetkę ale też do wzbogacenia się o niezwykle ważne dla zdrowia endorfiny.
Dzięki przeplataniu elementów cardio z elementami treningu siłowego z użyciem różnych przyborów (hantle, step, sztangi fitness) zajęcia 500 KCAL nigdy nie są nudne!

Zapraszamy na zajęcia z Basią Markiewicz-Marko.

ENERGY BALL

Choć większości osób piłki fitness kojarzą się z początkami macierzyństwa, to zajęcia … potrafią dać niezły wycisk dla Twoich pośladków, ud i brzucha. Niestabilne podłoże piłki wymaga ciągłego napięcia mięśni głębokich tułowia, które odpowiadają za prawidłową postawę. Jeśli więc masz pracę siedzącą bądź odczuwasz bóle w okolicach kręgosłupa, zajęcia te przyniosą Ci prawdziwą ulgę.
Ćwiczenia wykonywane są do energicznej muzyki fitness, dzięki czemu będziesz zawsze zmotywowana do działania i oprócz wzmocnienia całego ciała poprawisz także swoją kondycję.

Zajęcia Energy Ball prowadzi energiczna Basia Markiewicz-Marko.

LATINO FUN & DANCE

Na zajęciach Latino Fun & Dance będziesz tańczyć, ćwiczyć i bawić się! Jest to połączenie nauki podstawowych kroków takich tańców jak: salsa, rumba, mambo, samba, cha-cha, bachata, merengue z jednoczesnym spalaniem kalorii i poprawą kondycji. Takie zajęcia uwalniają miliony endorfin, a gorące rytmylatino wnoszą namiastkę hiszpańskiego słońca do Twojego zapracowanego dnia!

W świat radosnych rytmów latynoamerykańskich wprowadzi Cię Weronika Małocha

 

 

Wszelkie informacje o zmianach w grafiku zajęć oraz wydarzeniach i akcjach promocyjnych publikujemy na fejsbukowym profilu siłowni:
facebook.com/fitnessnosalowy

 

Kontakt:

 

+48 18 20 22 331
fitness@nosalowy-dwor.eu

Godziny otwarcia: 9:00 - 21:00