Buy a ticket or voucher
menu
offers
Scroll the page

Konferencje hybrydowe

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze serwerowej, kilka grup lub konferencji możemy obsługiwać równocześnie, łącząc się z tysiącami odbiorców, również poza wydarzeniem, w najwyższej jakości transmisji. Podczas każdego wydarzenia, możliwe jest prowadzenie streamingu między salami, połączenia live z siedzibą firmy oraz przekaz emitowany na platformy społecznościowe. Zapewniamy pełną obsługę realizacji obrazu, nagłośnienia i oświetlenia, grafiki…

Napisz do nas i dowiedz się więcej: konferencje@nosalowy.pl

Konferencje hybrydowe

Corporate Wellness

Biznes rodzi się z pasji i harmonii wewnętrznej. Zachowanie równowagi między praca a odpoczynkiem jest kluczowe. Nasz autorski program Body & Mind z NABE SPA uzupełni program firmowych wydarzeń o elementy relaksacji, warsztaty uważności, sesje medytacji, aktywności wzmacniające ciało, odpowiednio dobrane zabiegi SPA , slow food menu i inne elementy z oferty Corporate Wellness.

Dowiedz się więcej: konferencje@nosalowy.pl

Corporate Wellness

Na miarę

23 sale konferencyjne to największy wybór w regionie. To przestrzeń, która z łatwością dopasowuje się do Twoich potrzeb. Jeśli planujesz wydarzenie dla mniejszej grupy osób, biznesowe spotkanie w kameralnym gronie, szkolenie dla wąskiego grona uczestników czy kilku mniejszych grup jednocześnie w Nosalowym masz gwarancję profesjonalnej obsługi MICE. Bo jakość wymaga doświadczenia, którym Nosalowy może się poszczycić jako jedna z najlepszych destynacji MICE w kraju.

Na miarę
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close