Buy a ticket or voucher
menu
offers
Scroll the page

Dla aktywnych


The location of Nosalowy Dwór Resort & Spa is conducive to active recreation. Neighborhood of the Tatra National Park, at the foot of Nosal, encourages mountain expeditions of various difficulty levels. On foot or by bike, it is worth going ahead and enjoying the views, discovering Zakopane and its surroundings, and above all the most beautiful mountains in Poland!
 

Spływ i rafting Dunajcem, zamek i zapora w Niedzicy

Rodzinnie

Spływ przełomem Dunajca wiedzie przez najpiękniejsze zakątki Pienin. Oprócz głównej atrakcji będziecie mieli szansę podziwiać urokliwe zakątki polskiego Spisza, do których zaliczyć można Zamek w Niedzicy, malowniczą Zaporę Czorsztyńską oraz drewniany Kościółek w Dębnie.

 

Spływ i rafting Dunajcem, zamek i zapora w Niedzicy

Dzieci i rodziny

Rodzinnie

Ścieżka w koronach drzew to jedna z propozycji całodniowych wycieczek dla rodzin z dziećmi. Znajduje się w samym sercu pięknego lasu Doliny Bachledzkiej. Spacerując nią zapoznajemy się z miejscową florą i fauną.

Dzieci i rodziny

Zwiedzanie zabytków

Rodzinnie

Wybudowany na 112 metrowej skale Zamek Orawski stanowi jedną z największych atrakcji turystycznych północnej Słowacji. Dzięki swojemu położeniu przez wieki nie został zdobyty.

Zwiedzanie zabytków

Wycieczki górskie

Rodzinnie

Łomnica to drugi po Gerlachu najwyższy szczyt w Tatrach. Na trudno dostępny wierzchołek wiedzie z Łomnickiego Stawu 14-osobowa kolej linowa. W ciągu 50 minutowego pobytu możemy podziwiać przepiękne widoki na rozpościerające się wokół szczyty i doliny.

Wycieczki górskie
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close