Buy a ticket or voucher
menu
offers
Scroll the page

Dla aktywnych


The location of Nosalowy Dwór Resort & Spa is conducive to active recreation. Neighborhood of the Tatra National Park, at the foot of Nosal, encourages mountain expeditions of various difficulty levels. On foot or by bike, it is worth going ahead and enjoying the views, discovering Zakopane and its surroundings, and above all the most beautiful mountains in Poland!
 

Spływ i rafting Dunajcem, zamek i zapora w Niedzicy

Rodzinnie

Spływ przełomem Dunajca wiedzie przez najpiękniejsze zakątki Pienin. Oprócz głównej atrakcji będziecie mieli szansę podziwiać urokliwe zakątki polskiego Spisza, do których zaliczyć można Zamek w Niedzicy, malowniczą Zaporę Czorsztyńską oraz drewniany Kościółek w Dębnie.

 

Spływ i rafting Dunajcem, zamek i zapora w Niedzicy

Rowerowe wycieczki

Dla każdego

Jeżeli na wypoczynek nie zabrałeś własnego roweru, wypożyczysz go na miejscu. Znajdująca się w resorcie wypożyczalnia Bike Point zorganizuje nie tylko nowy, sprawdzony i przygotowany do jazdy rower górski, szosowy lub elektryczny, ale zadba również o kaski, siedzonka dla najmłodszych lub przyczepki.

Specjaliści z Bike Point doradzą trasę idealnie dopasowaną do Waszych możliwości oraz udostęopnią specjalną aplikację na telefon, z nawigacją i opisem kilkunastu trasach na terenie Podhala.

Na miejscu dostępny jest także serwis, który sprawdzi lub naprawi Twój rower przed każdą trasą.

 

Rowerowe wycieczki

Velo Czorsztyn

Rodzinnie

Jezioro Czorsztyńskie i ścieżka rowerowa wokół niego, to jedno z bardziej urokliwych miejsc na mapie atrakcji turystycznych regionu. Wycieczka łączy w sobie aktywność fizyczną i zwiedzanie. Oprócz głównej atrakcji, jaką jest przejażdżka wokół jeziora, będziemy mieli szansę podziwiać Zamek w Niedzicy, malowniczą Zaporę  Czorsztyńską, drewniany Kościółek w Dębnie oraz widoki na jezioro podczas rejsu statkiem. Dzięki wspomaganiu silnika elektrycznego, pokonanie całej trasy będzie przyjemnością i ogromną radością, a jeśli wybierzesz rower klasyczny przygotowaliśmy krótszą trasę!

Velo Czorsztyn

Dzieci i rodziny

Rodzinnie

Ścieżka w koronach drzew to jedna z propozycji całodniowych wycieczek dla rodzin z dziećmi. Znajduje się w samym sercu pięknego lasu Doliny Bachledzkiej. Spacerując nią zapoznajemy się z miejscową florą i fauną.

Dzieci i rodziny

Zwiedzanie zabytków

Rodzinnie

Wybudowany na 112 metrowej skale Zamek Orawski stanowi jedną z największych atrakcji turystycznych północnej Słowacji. Dzięki swojemu położeniu przez wieki nie został zdobyty.

Zwiedzanie zabytków

Wycieczki górskie

Rodzinnie

Łomnica to drugi po Gerlachu najwyższy szczyt w Tatrach. Na trudno dostępny wierzchołek wiedzie z Łomnickiego Stawu 14-osobowa kolej linowa. W ciągu 50 minutowego pobytu możemy podziwiać przepiękne widoki na rozpościerające się wokół szczyty i doliny.

Wycieczki górskie

Wycieczki górskie i wysokogórskie

Extreme

Jeśli lubisz adrenalinę, warto wybrać się na wysokogórską wyprawę z przewodnikiem. Grań Kościelców zwana „Granią Praojców” jest absolutnym numerem 1. Warto wybrać się też na Mnicha, Żabia Lalkę czy Rysy. Zobacz nasze propozycje na bardziej wymagające tatrzańskie wyprawy.

Wycieczki górskie i wysokogórskie
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close