menu
ponuky
Rolovať stránku

W Hotelach Nosalowy bezpieczeństwo i komfort każdego Gościa jest naszym najwyższym priorytetem. W nowej rzeczywistości dbamy o nie szczególnie, by zapewnić komfortowy wypoczynek zgodny z nowymi zasadami zawartymi w Pakiecie Bezpieczeństwa.

Pakiet bezpieczeństwa

Do koordynacji i bieżącego nadzoru nad realizacją działań powołaliśmy stanowisko koordynatora ds. bezpieczeństwa sanitarnego, który odpowiada za bezpieczeństwo osobiste pracowników i Gości. Budowanie kultury zorientowanej na bezpieczeństwo i higienę to nasza długofalowa polityka.

Poznaj Pakiet bezpieczeństwa

Pakiet bezpieczeństwa

Bezpieczna lokalizacja

Nasz hotel ze względu na swoją lokalizację w spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przestrzeń i liczne udogodnienia pozwala na organizację Państwa pobytu zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i zapewnieniem wygodnego wypoczynku, na który zasługujecie!

Bezpieczna lokalizacja

Bezpieczny hotel

Nowe procedury bezpieczeństwa uwzględniają szczegółowe zasady postępowania we wszystkich aspektach funkcjonowania obiektu, w recepcjach, lobby, salach zabaw dla dzieci, kawiarni i restauracjach, salach konferencyjnych, strefie wellness czy pokojach hotelowych.

Bezpieczny hotel

Bezpieczna gastronomia

Poczynając od łańcucha dostaw, przez aranżację i przygotowanie miejsc serwowania posiłków, dążymy do utrzymania szczególnej higieny i czystości, a przestronne wnętrza naszych restauracji sprzyjają organizacji posiłków z zapewnieniem bezpieczeństwa mikrobiologicznego.

Bezpieczna gastronomia

Bezpieczny relaks

Zadbamy, aby Państwa pobyt w sterfie welness - na basenie, w saunach lub podczas zabiegów w NABE SPA był nie tylko bezpieczny, ale także gwarantował przyjemny relaks niezmiennie na najwyższym poziomie.

Bezpieczny relaks

Bezpieczna technologia

Mając na uwadze jakość powietrza, wody oraz sterylność powierzchni wdrożyliśmy szereg rozwiązań technologicznych dla bezpieczeństwa i komfortu Gości.  Dezynfekujemy ciepłą wodę użytkową, a nowe procedury obejmują czyszczenie i dezynfekcję systemów wentylacji i klimatyzacji.

Bezpieczna technologia
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij