FIT & GYM to pierwszy w Zakopanem klub fitness o standardzie premium.
Co Cię czeka w FIT & GYM:

  • nowa, kameralna siłownia na 5 piętrze Nosalowego Dworu
  • przestronna i piękna sala fitness
  • sauna i basen w cenie karnetu*
  • szeroka oferta zajęć prowadzonych pod okiem najlepszych instruktorów
  • zajęcia dla dzieci
  • treningi personalne
  • oferty specjalne dla grup (powyżej 5 osób)

* Oferta dotyczy karnetów GYM10, GYM OPEN i FIT10 oraz pakietu treningów personalnych

Z siłowni mogą korzystać tylko osoby dorosłe.

STAŁE ZAJĘCIA FITNESS
 

TOTAL FIT – trening obwodowy
Trening dla każdego, kto chce poprawić swoją kondycję i sprawność oraz spalić zbędną tkankę tłuszczową w możliwie najszybszym czasie. Podstawowym założeniem treningu obwodowego jest ćwiczenie wszystkich partii ciała podczas jednej sesji. Dzięki Total Fit zyskasz świetną kondycję i dobre samopoczucie, a także pozbędziesz się zbędnych kilogramów.
Zapraszamy na wycisk Total Fit z Alicją Haber

FITNESS MIX
Energetyczne zajęcia, podczas których poprawisz ogólną kondycję i ukształtujesz piękną sylwetkę. Na zajęciach wykorzystujemy różnorodną muzykę fitness – od najnowyszych hitów po gorące, latynowskie rytmy i korzystamy z różnych przyborów takich jak hantle, duże piłki, stepy i sztangi fitness.
Fitness Mix prowadzi Basia Markiewicz-Marko

PŁASKI BRZUCH
Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą popracować nad talią osy albo sześciopakiem! Płaski Brzuch to intensywne zajęcia składające się z części cardio, która pozwala spalić mnóstwo kalorii i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha i grzbietu.
Nad płaskim brzuchem pracuje z Wami Basia Markiewicz-Marko

STRETCHING I REGENERACJA
Zajęcia dla osób, które chcą poprawić swoją mobilność, zwiększyć efekty treningowe albo po prostu lepiej się poczuć. Jest to często niedoceniana forma treningu, która jednak jest niezbędna do utrzymania prawidłowej postawy, redukcji przykurczy związanych z treningiem, a także wykonywaną pracą zawodową.
Ze względu na duże możliwości stopniowania intensywności zajęć, są one przeznaczone dla osób w każdym wieku, zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

500 KCAL
Chcesz spalić zbędne kalorie i zadbać o sportowy, zdrowy wygląd? Zajęcia o wymownej nazwie 500 Kalorii zajmą się tym wszystkim  Ten godzinny wycisk to doskonała okazja do zadbania nie tylko o smukłą sylwetkę ale też do wzbogacenia się o niezwykle ważne dla zdrowia endorfiny. Dzięki przeplataniu elementów cardio z elementami treningu siłowego z użyciem różnych przyborów (hantle, step, sztangi fitness) zajęcia 500 KCAL nigdy nie są nudne!
Zapraszamy na zajęcia z Basią Markiewicz-Marko

 

 

Wszelkie informacje o zmianach w grafiku zajęć oraz wydarzeniach i akcjach promocyjnych publikujemy na fejsbukowym profilu siłowni:
facebook.com/fitnessnosalowy

 

Kontakt:

 

+48 18 20 22 331
fitness@nosalowy-dwor.eu

Godziny otwarcia: 9:00 - 21:00