menu
oferty
Przewiń stronę

Odkryj przestrzeń idealnego wypoczynku. Stworzoną dla Ciebie – z myślą o Twoim komforcie, relaksie i niezapomnianych wspomnieniach. Poznaj nasze atuty, które oferują Ci wszystko to, czego potrzebujesz, by w pełni odpocząć.

Nie musisz wychodzić poza teren resortu w poszukiwaniu wrażeń. Prawdziwy komfort kryje się w detalach oraz ofercie przygotowanej tak, aby Twoje myśli skupiły się tylko na relaksie. Dbamy o każdy aspekt Twojego wypoczynku, przewidując Twoje potrzeby i odpowiadając na oczekiwania. Wrażenia tworzą się tutaj dzięki bogatej ofercie 3 restauracji, luksusowym basenie, nowoczesnej saunie czy placem zabaw dla dzieci.

NABE SPA

Zwolnij, znajdź czas dla siebie. Odkryj dobroczynne działanie wody w strefie Wellness i moc czterech zywiołów natury w holistycznym NABE SPA

NABE SPA

FIT & GYM

Kameralna siłownia na 5 piętrze Nosalowego Dworu ****, oferuje szeroką gamę sprzętów fitness, których nie spotkasz nigdzie w pobliżu.

FIT & GYM

Dla rodziny

wypożyczalnia wózków

Dbamy o rodziców i ich dzieci. Podróżując do Resortu Nosalowy Dwór nie musicie się martwić o wózek. Zawsze możecie skorzystać z naszej wypożyczalni.

Skontaktuj się z recepcją  +48 18 20 22 400

Dla rodziny

Salon fryzjerski
Studio4

Wizja piękna

Studio 4 to nie tylko mistrzowskie strzyżenie i stylizacja, ale również doskonały relaks, zarówno przed wielkim wyjściem, jak na co dzień.

Salon fryzjerski <br> Studio4

Zwierzęta w hotelu

pet friendly

Nosalowy Dwór Resort SPA to miejsce przyjazne zwierzakom. Nie musisz więc rozstawać się ze swoim czworonożnym pupilem na czas wakacji, zabierz go ze sobą!

Zwierzęta w hotelu

Ładowanie aut elektrycznych

Jedyna w Zakopanem

Odwiedzając nasz Hotel autem zasilanym elektrycznie zapewnimy Ci także możliwość naładowania baterii.

Ładowanie aut elektrycznych

Basen

Strefa Wellness

Po wrażeniach dnia zrelaksuj się korzystając z luksusowego basenu z widokiem na Tatry. Specjalnie dla Gości z dziećmi basen posiada płytką strefę dla maluchów.

Basen

Aktywny wypoczynek

na świeżym powietrzu

Wspieramy formy aktywnego wypoczynku. Zapraszamy do naszej wypożyczalni rowerów, lub do narciarni. Nie groźna nam żadna pora roku i pogoda w naszym resorcie zawsze można aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu.

Aktywny wypoczynek

Niezwykłe spotkania

Wiaty grillowe

Niezwykłe spotkania biznesowe, czy okolicznościowe u stóp Tatr? Z ogniskiem i biesiadą góralską? Nasze wiaty grillowe pozwolą Wam się bawić do białego rana jednocześnie podziwiając niesamowite widoki.

Niezwykłe spotkania
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij