menu
oferty
Przewiń stronę

Resort Nosalowy Dwór może poszczycić się posiadaniem certyfikatu Eco-Zakopane. Jest to jedyna w Polsce regionalna certyfikacja promująca ekologiczne rozwiązania w hotelarstwie. Celem projektu jest stworzenie grupy obiektów hotelarskich o standardzie eko, wykreowanie nowej specjalności w hotelarstwie, podniesienie świadomości ekologicznej hotelarzy i przyjeżdżających turystów. Uczestnictwo w projekcie jest wyrazem naszej troski i odpowiedzialności za dobra środowiska naturalnego i naszego najbliższego otoczenia. 

Pobierz politykę środowiskową

Zobowiązania

nasze zasady

  • używane detergenty tylko z odpowiednimi certyfikatami,
  • produkty spożywcze pochodzą od lokalnych dostawców,
  • dbamy o zieleń i otoczenie wykorzystując rodzime gatunki roślin,
  • promujemy proekologiczne postawy wśród naszych pracowników,
  • prowadzimy rygorystyczną segregację odpadów,
  • oszczędzamy energię i wodę.
Zobowiązania

Edukacja

odpowiedzialność

Podhale, jego kultura, tradycja i środowisko stanowią spuściznę wieków, która żyje do dzisiaj. Wspieramy regionalne inicjatywy edukacyjne, które pozwalają budować świadomość tego dziedzictwa oraz uczulać na potrzebę jego ochrony. Pamiętajmy - to nasz wspólny skarb!

Edukacja

Czyste Tatry

działania

Jedną z akcji, której jesteśmy partnerem to akcja Czyste Tatry, która promuje działania proekologiczne, połączona ze sprzątaniem śmieci na tatrzańskich szlakach oraz piknikiem ekologicznym. Więcej informacji na stronie www.czystetatry.pl.

Czyste Tatry
360
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij