menu
oferty
Przewiń stronę

Nosalowy Dwór to doskonałe miejsce na wakacje z całą rodziną. Dzięki wielu udogodnieniom dzieci w każdym wieku będą miały zapewnione liczne atrakcje, a rodzice będą mogli zaznać wypoczynku bez zmartwień o pociechy. Dbamy o to, aby nasi Goście czuli się u nas doskonale bez względu na wiek.

Mali Goście są u nas zawsze mile widziani. To resort przyjazny dzieciom - w zależności od sezonu pobyt dzieci do lat 3 jest bezpłatny, a w pakietach pobytowych nawet sześciolatki mogą liczyć na darmowe noclegi. Oprócz tego gwarantujemy możliwość dostawki łóżeczek dla maluchów do pokoi, a także wypożyczenia wózków w hotelu. Dodatkowo w strefie basenowej przygotowaliśmy specjalną, płytką strefę dla najmłodszych.

Bajkowe animacje

Doskonała zabawa

Zależy nam na również na tych najmłodszych Gościach, dlatego udostępniliśmy przeróżne animacje dla najmłodszych. Zajęcia prowadzone są pod okiem profesjonalnych animatorów, którzy swoim zaangażowaniem zostają docenienie przez Gości a dzieci chętnie spędzają z Nimi czas. Mogą wziąć udział w przygotowanych dla nich warsztatach, a także posłuchać bajek i obejrzeć występy teatrzyków.

Bajkowe animacje

Wspólne posiłki

Rodzinne i pyszne

W naszych restauracjach dostępne są krzesełka dla najmłodszych oraz kąciki zabaw dla dzieci. Specjalnie dla dzieci mamy przygotowane dedykowane menu, które z pewnością trafi w gusta maluchów. Nasze restauracje są przyjazne rodzinie pod każdym względem.

 

Wspólne posiłki

Miejsca do zabawy

W środku i na zewnątrz

Nosalowy Dwór to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dla których przygotowaliśmy pokoje i plac zabaw. W resorcie znajdują się dwa, bogato wyposażone pokoje zabaw dla dzieci, z "małpim gajem" i basenem z kulkami - "Stonoga" w hotelu Rezydencja Nosalowy Dwór i "Pinokio" w hotelu Grand Nosalowy Dwór. Ponadto na zewnątrz znajduje się plac zabaw dedykowany naszym najmłodszym gościom, stylizowany na bajkowy zamek.

Miejsca do zabawy

KIDS SPA

oferta NABE SPA dla dzieci

Wspólna wizyta w SPA może być wspaniałą okazją na wspólny relaks i  spędzenie czasu z dziećmi. Owocowe masowanki czy czekoladowy zawrót głowy to tylko niektóre z propozycji, jakie przygotowalismy dla naszych najmodszych Gości  w NABE SPA . 

KIDS SPA

Sezonowe atrakcje

Aktywnie i na świeżym powietrzu

W sezonie zimowym można skorzystać z lokalnej szkółki narciarskiej współpracującej z Nosalowym Dworem. Z kolei latem dostępna jest wypożyczalnia rowerów i wyposażenia. Zapewniamy profesjonalną opiekę animatorów dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

Sezonowe atrakcje
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij