Kawiarnia Panoramika

Znajdujący się na najwyższym piętrze hotelu Grand Nosalowy Dwór**** Kawiarnia Panoramika swoją nazwę zawdzięcza wyjątkowym pejzażom rozpościerającym się za oknami. Kotlina Orawsko-Nowotarska i Pasmo Gubałowskie widoczne od północnej strony, a Tatry z monumentalnym Giewontem na szczycie i oświetlone zimą zbocze Nosala - to jedyne w swoim rodzaju krajobrazy, które potrafią zaprzeć dech w piersi. Spotkanie towarzyskie lub biznesowe w takiej scenerii zawsze będzie udane i na długo pozostanie w pamięci.

W okresie letnim zapraszamy do VIP Business Lounge "Giewont", na letni taras , na dachu  5* hotelu Rezydencja Nosalowy Dwór, poziom 6, codziennie od 13:00 - 1:00.

Zobacz szczegółową ofertę naszej kawiarni >>

Restauracja Grand

Doskonała kuchnia jest wizytówką dobrych hoteli, dlatego w Nosalowy Dwór Resort & Spa przykładamy wielką wagę do gastronomii, aby jako nasi Goście czuli się wyjątkowo.

Restauracja Grand oferuje wybór klasyków polskiej i światowej kuchni, a także autorskie dania szefa kuchni i jego kucharzy.

Zobacz szczegółową ofertę naszej restauracji >>

Lobby Bar

Po dniu spędzonym na narciarskich szusach, górskich wędrówkach lub biznesowych spotkaniach zapraszamy na doskonałą kawę lub ulubionego drinka do Sport Baru w hotelowym lobby. Oryginalny, nowoczesny wystrój z regionalnymi akcentami tworzy przyjazną atmosferę, a profesjonalna obsługa zadba o Państwa komfort.

Otwarte: codziennie w godzinach 9:00-23:00

Godziny otwarcia mogą ulegać zmianie.

Zobacz szczegółową ofertę naszego Lobby Bar